Poniedziałek, 11 Grudnia 
Imieniny obchodzą: Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir    
Doświadczenie
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Doświadczenie

Nasz zespół to grupa osób z zapałem i pasją wykonujących swoje zadania,  świeżo spojrzymy  na Twoje problemy.

Nasza wiedza wynika z wieloletniej praktyki. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę, będąc dla Ciebie fachowym doradcą w kwestiach serwisowych, prewencyjnych i wdrożeniowych.


Naszą działalność prowadzimy od 1995 roku i stale poszerzamy nasze umiejętności, a przez to dostępne dla klientów usługi, począwszy od serwisu komputerów stacjonarnych i laptopów, aż po tworzenie stron www, ich pozycjonowanie oraz promocję w internecie.

Zaufało nam już wielu klientów,  którzy chętnie polecają nas innym firmą oraz klientom indywidualnym.


Cechują nas profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, solidność, konkurencyjność cenowa oraz szybkie czasy reakcji dzięki stale powiększającej się, wykwalifikowanej kadrze.


 

Wiadomości Polska
  • Jarosław Kaczyński pogratuluje Donaldowi Tuskowi? Stanowcza odpowiedź
    - Tu doszło do pewnego społecznego nieporozumienia - stwierdził Jarosław Kaczyński chwilę po tym, jak rząd Mateusza Morawieckiego nie otrzymał wotum zaufania. Pytany o to, czy zamierza pogratulować Donaldowi Tuskowi, który ma zostać premierem, prezes PiS stwierdził, że dziennikarz chyba żartuje.
  • Michał Wójcik w "Gościu Wydarzeń"
    Rząd Mateusza Morawieckiego nie otrzymał wotum zaufania, a Donald Tusk został wybrany na premiera. O tych wydarzeniach w poniedziałkowym Gościu Wydarzeń prowadzący Bogdan Rymanowski porozmawia z byłym wiceministrem sprawiedliwości Michałem Wójcikiem z Suwerennej Polski oraz senatorem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Karczewskim.
  • Warszawa: Szkolenie jednostki wojskowej. Mieszkańcy Białołęki mogą słyszeć wybuchy
    Na warszawskiej Białołęce odbędą się ćwiczenia wojskowe. W związku z tym mieszkańcy dzielnicy w poniedziałek mogą słyszeć liczne wybuchy granatów i innej amunicji. Szkolenie zostanie wznowienie także w dwa dni w przyszłym tygodniu i potrwa do późnych nocnych godzin.
Teofilów jesienią
Baza linków