Poniedziałek, 15 Lipca 
Imieniny obchodzą: Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz    
Firmy ubezpieczeniowe
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi
Park biznesu

Firmy ubezpieczeniowe

test

firmy ubezpieczeniowe teofilow | ubezpieczenia lodz | ubezpieczenia teofilów

 

Wiadomości Polska
  • Marcin Mastalerek w "Gościu Wydarzeń". Oglądaj od 19:20
    Szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek w programie Gość Wydarzeń. Bogdan Rymanowski zapyta m.in. o zatrzymanie posła Suwerennej Polski Marcina Romanowskiego i przebieg wizyty prezydenta w USA podczas szczytu NATO. Transmisja od 19:20 m.in. w Polsat News, Polsacie i polsatnews.pl.
  • Tak zatrzymali Marcina Romanowskiego. Poseł wyprowadzony z własnego mieszkania
    Poseł Suwerennej Polski Marcin Romanowski został zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości. Obserwowali to zgromadzeni przy jego mieszkaniu dziennikarze. Polityk klubu PiS został doprowadzony do Prokuratury Krajowej w Warszawie, gdzie usłyszy zarzut. W planach jest też jego przesłuchanie w charakterze podejrzanego.
  • Burza w sieci po zatrzymaniu Marcina Romanowskiego. "Rozliczamy PiS", "Zastraszenie opozycji"
    Próbą zastraszenia opozycji nazwał zatrzymanie posła Suwerennej Polski były premier Mateusz Morawiecki. Zapewnił, iż jego formacja wspiera Marcina Romanowskiego. Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski uznał natomiast, że rozliczenia złodziejstwa nabierają tempa. - Wobec posła mają być takie same prawa jak wobec szeregowego obywatela - powiedział z kolei marszałek Sejmu Szymon Hołownia.
Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków