Poniedziałek, 11 Grudnia 
Imieniny obchodzą: Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir    
Sklep CB
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Lokalny katalog branżowy

Pogoda dla Łodzi

Sklep CB

Od wielu już lat zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem radioodbiorników CB - RADIO.


Cały ten czas pracujemy na renomowanym sprzęcie i taki też polecamy. Daje to gwarancję niezawodnego działania, a co za tym idzie satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.

Podstawową rzeczą, aby Państwa radiodbiorniki działały poprawnie i służyły na długie lata to tzw. Zestrojenie anteny, czyli ustawienie SWR.

Zawsze staramy się aby SWR był jak najmniejszy. wartością optymalną jest wartość SWR 1/1. Polecamy renomowanych i wiodących producentów markowego sprzętu radiokomunikacyjnego takich jak :

- PRESIDENT

- MIDLAND

- UNIDEN

ROCOM

Rojna 41 box 48 P.H.MALUS, 91-134 Łódź

Tel:. 887 133 195

GG  4011865

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

cb radio teofilów | cb teofilów | serwis cb teofilów

 

Dodaj komentarz


Wiadomości Polska
  • Jarosław Kaczyński pogratuluje Donaldowi Tuskowi? Stanowcza odpowiedź
    - Tu doszło do pewnego społecznego nieporozumienia - stwierdził Jarosław Kaczyński chwilę po tym, jak rząd Mateusza Morawieckiego nie otrzymał wotum zaufania. Pytany o to, czy zamierza pogratulować Donaldowi Tuskowi, który ma zostać premierem, prezes PiS stwierdził, że dziennikarz chyba żartuje.
  • Michał Wójcik w "Gościu Wydarzeń"
    Rząd Mateusza Morawieckiego nie otrzymał wotum zaufania, a Donald Tusk został wybrany na premiera. O tych wydarzeniach w poniedziałkowym Gościu Wydarzeń prowadzący Bogdan Rymanowski porozmawia z byłym wiceministrem sprawiedliwości Michałem Wójcikiem z Suwerennej Polski oraz senatorem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Karczewskim.
  • Warszawa: Szkolenie jednostki wojskowej. Mieszkańcy Białołęki mogą słyszeć wybuchy
    Na warszawskiej Białołęce odbędą się ćwiczenia wojskowe. W związku z tym mieszkańcy dzielnicy w poniedziałek mogą słyszeć liczne wybuchy granatów i innej amunicji. Szkolenie zostanie wznowienie także w dwa dni w przyszłym tygodniu i potrwa do późnych nocnych godzin.
Telewizja STTB

Teofilów jesienią
Baza linków